Lightword (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout

en: Search Form
sv: Sökformulär

en: Main menu
sv: Huvudmeny
