Lightword (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: Normal
vi: Bình thường

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: Main menu
vi: Trình đơn chính
