Lightword (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Header
af: Hoof

en: Right sidebar
af: Regterkantste systaaf

en: Footer
af: Onderskrif

en: Normal
af: Normaal

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Main menu
af: Hoofkieslys
