Lightword (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Header
az: Başlıq

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Search Form
az: Axtarış forması
