Lightword (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Normal
cs: Normální

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: Main menu
cs: Hlavní menu
