Lightword (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Normal
fi: Normaali

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Main menu
fi: Päävalikko
