Lightword (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Normal
he: נורמלי

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: Search Form
he: טופס חיפוש

en: Main menu
he: תפריט ראשי
