Lightword (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Right sidebar
mn: Баруун хажуугын дөрвөлжин

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
