Lightword (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Header
oc: Entèsta

en: Right sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Main menu
oc: Menú principal
