Lightword (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Header
pl: Nagłówek

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: Normal
pl: Zwykły

en: Extra
pl: Dodatkowy

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku

en: Search Form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Main menu
pl: Menu główne
