Lightword (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Header
ro: Cap

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Layout settings
ro: Setările de aspect

en: Main menu
ro: Meniu principal
