Lightword (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar
