Lightword (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları

en: Search Form
tr: Arama Formu

en: Main menu
tr: Ana menü
