Lightword (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Right sidebar
bs: Desni stupac

en: Normal
bs: Normalno

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar
