Lightword (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Header
ca: Capçalera

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: Search Form
ca: Formulari de cerca

en: Main menu
ca: Menú principal
