Lightword (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Header
de: Kopfzeile

en: Right sidebar
de: Rechte Seitenleiste

en: Footer
de: Fußzeile

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Layout settings
de: Layout-Einstellungen

en: Search Form
de: Suchformular

en: Main menu
de: Hauptmenü
