Lightword (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Header
eu: Goiburua

en: Right sidebar
eu: Eskuin albobarra

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Main menu
eu: Menu nagusia
