Lightword (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Header
hu: Fejléc

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Normal
hu: Általános

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Layout settings
hu: Elrendezés beállításai

en: Search Form
hu: Keresés űrlap

en: Main menu
hu: Főmenü
