Lightword (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Right sidebar
hy: Աջ կողմնային վահանակ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Layout settings
hy: Դասավորության կարգավորումներ
