Lightword (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Right sidebar
id: Bilah sisi kanan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Layout settings
id: Pengaturan tata letak

en: Search Form
id: Form Pencarian

en: Main menu
id: Menu utama
