Lightword (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Header
is: Haus

en: Right sidebar
is: Hæri dálkur

en: Footer
is: Fótur

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum
