Lightword (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Header
ja: ヘッダー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Normal
ja: ノーマル

en: Extra
ja: 拡張

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定

en: Search Form
ja: 検索フォーム

en: Main menu
ja: メインメニュー
