Lightword (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Right sidebar
ka: მარჯვენა სვეტი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება
