Lightword (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu
