Lightword (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Normal
mr: साधारण

en: Extra
mr: अधिक(Extra)

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
