Lightword (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Header
fa: سربرگ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش
