Lightword (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Right sidebar
pt: Barra direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Layout settings
pt: Definições da disposição

en: Search Form
pt: Formulário de pesquisa

en: Main menu
pt: Menu principal
