Lightword (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Header
sq: Titulli

en: Right sidebar
sq: Kollona e djathtë anësore

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri
