Lightword (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Wider
ug: كەڭرەك
