Lightword (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Normal
uk: Звичайне

en: Extra
uk: Додаткове

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Layout settings
uk: Налаштування макету

en: Search Form
uk: Форма пошуку

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Screen Settings
uk: Налаштування екрана
