Lightword (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
