Lightword (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Right sidebar
bg: Дясна колонка

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Main menu
bg: Основно меню
