Lightword (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Right sidebar
eo: Dekstra flankmenuo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Layout settings
eo: Aranĝo agordojn

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
