Lightword (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Right sidebar
is: Høgri síðubjálki

en: Footer
is: Síðufótur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking
