Lightword (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Header
gl: Encabezado

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Main menu
gl: Menú principal
