Lightword (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje

en: Normal
hr: Normalno

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: Main menu
hr: Glavni izbornik
