Lightword (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Right sidebar
jv: Sidebar tengen

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Main menu
jv: Menu utama
