Lightword (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Right sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ខាងស្ដាំ​

en: Footer
km: បាតកថា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ
