Lightword (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu
