Lightword (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Header
nn: Topptekst

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe

en: Footer
nn: Botntekst

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Main menu
nn: Hovudmeny
