Lightword (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Right sidebar
th: แถบเมนูด้านขวา

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น
