Lightword (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Header
am: ራስጌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Layout settings
am: የአቀማመጥ ቅንብሮች
