Lightword (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Header
be: Загаловак

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Normal
be: Нармальны

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: Main menu
be: Галоўнае меню
