Lightword (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार

en: Footer
hi: पादलेख

en: Normal
hi: सामान्य

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन

en: Main menu
hi: मुख्य मेनू
