Lightword (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Header
it: Intestazione

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Normal
it: Normale

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Layout settings
it: Impostazioni del layout

en: Search Form
it: Form di ricerca

en: Main menu
it: Menu principale
