Lightword (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Header
lv: Galvene

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Normal
lv: Normāls

en: Extra
lv: Ekstra

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Search Form
lv: Meklēšanas Forma

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne
