Lightword (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Header
nl: Kop

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet

en: Normal
nl: Normaal

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Layout settings
nl: Opmaak-instellingen

en: Search Form
nl: Zoekformulier

en: Main menu
nl: Hoofdmenu
