Lightword (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Header
ru: Шапка

en: Right sidebar
ru: Правая боковая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Normal
ru: Нормальный

en: Extra
ru: Дополнительно

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Layout settings
ru: Настройки макета

en: Search Form
ru: Форма поиска

en: Main menu
ru: Главное меню
