Lightword (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Header
ur: ہیڈر

en: Normal
ur: عمومی

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
