Like Button (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Language
af: Taal

en: Statistics
af: Statistieke

en: English
af: Engels

en: Japanese
af: Japanees

en: German
af: Duits

en: Russian
af: Russies
